Рашисти вдарили по Невському на Луганщині 15 разів за добу. Поранено місцевого жителя

У Невському поранено чоловіка внаслідок обстрілів окупантів. Про це 12 червня повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Він зазначив, що учора росіяни вдарили по Невському щонайменше 15 разів.

"Вони б’ють по домівках цивільних – росіяни не полишають спроб знищити Невське. Під час одного з денних обстрілів мінно-вибухову травму та осколкові поранення отримав чоловік. Його евакуювали наші військові до лікарні на Донеччині. Там постраждалому надали необхідну допомогу. Залишатися в селі вкрай небезпечно. Тільки за учора по Невському вдарили щонайменше 15 разів", - повідомив Лисогор.

За його інформацією, також окупанти били по Макіївці, Греківці та Новолюбівці – десять разів. Пошкоджені інфраструктурні об’єкти в населених пунктах та навколо.

Крім того, окупанти відкривали вогонь по Новоселівському та Білогорівці.

"По Невському вдарили з авіації. Безуспішно атакували в бік Білогорівки", - додав очільник області.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті