Пенсіонерам деокупованого села Невське на Луганщині виплатили гроші за півроку

Жителям села Невське Сватівського району Луганської області, які отримують пенсію через "Укрпошту" і ще залишаються в селі, виплатили гроші за півроку 15 червня. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 15 червня.

"Сьогодні вдалося організувати відповідні виплати сімом жителям цього села, – сказано в повідомленні. – Пенсії вони не отримували майже півроку".

Зазначається, що раніше неможливо було забезпечити належні умови безпеки для роботи спеціалістів обласного пенсійного фонду та "Укрпошти" в населеному пункті, який перебуває під вогнем росіян практично щодня. Привезти виплати в село вдалось за допомогою військових й Національної поліції.

"Крім того, для них завезли ще й будівельні матеріали, які використовуватимуться для тимчасового відновлення житла тим, хто не хоче евакуюватися", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти вдарили по Невському на Луганщині 15 разів за добу. Поранено місцевого жителя.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті