Пасічник визнав, що сім'ї окупантів із захопленої Луганщини місяцями не можуть отримати "відповідні пільги та виплати"

Сім'ї тих, хто пішов служити в окупаційні війська на захопленій росіянами території Луганської області, місяцями не можуть оформити документи так званих "учасників бойових дій" і отримати "відповідні пільги та виплати". Про це повідомив ватажок самопроголошеної "ЛНР" Леонід Пасічник за підсумками свого "візиту" в окуповане Сорокине (до перейменування - Краснодон) 11 травня.

"Жителі місяцями не можуть оформити відповідні документи", – визнав Пасічник.

Він уточнив, що мешканки району звернулися до нього з особистими проханнями посприяти "в отриманні посвідчень сім'ї учасника бойових дій, заборгованостей із зарплати, оформлення виплат".

Раніше повідомлялося, що на окупованій території Луганської області, відповідно до "указу" Пасічника, з 1 червня можна буде продавати алкоголь тільки з російськими ліцензіями.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті