Папа Римський віддав данину пам'яті українському солдату, який загинув у боях під Авдіївкою

Папа Франциск у середу звернувся з новим закликом до миру в Газі та Україні, висловивши жаль з приводу загибелі гуманітарних працівників в результаті ізраїльського авіаудару і віддавши данину пам'яті українському солдату, який загинув під Авдіївкою в російсько-українській війні, - пише Reuters.

Останніми тижнями 87-річний понтифік мав погане самопочуття, обмежуючи свої публічні виступи або скасовуючи деякі заходи протягом Великоднього тижня, але в середу він взяв повноцінну участь в аудієнції на відкритому повітрі.

Звертаючись до "мученицької" України, Франциск сказав натовпу на площі Святого Петра, що він тримає в руках примірник Нового Заповіту і чотки, які належали вбитому 23-річному українському солдату.

"Я хотів би, щоб ми всі в цю хвилину трохи помовчали, думаючи про цього юнака і багатьох інших, подібних до нього, які загинули в цьому безумстві війни. Війна завжди руйнує, думаймо про них і молімося", - сказав він.

Франциск сказав, що солдат, якого він назвав лише як Олександр, загинув в Авдіївці, східноукраїнському місті, захопленому росіянами в лютому.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті