Папа Римський віддав данину пам'яті українському солдату, який загинув у боях під Авдіївкою

Папа Франциск у середу звернувся з новим закликом до миру в Газі та Україні, висловивши жаль з приводу загибелі гуманітарних працівників в результаті ізраїльського авіаудару і віддавши данину пам'яті українському солдату, який загинув під Авдіївкою в російсько-українській війні, - пише Reuters.

Останніми тижнями 87-річний понтифік мав погане самопочуття, обмежуючи свої публічні виступи або скасовуючи деякі заходи протягом Великоднього тижня, але в середу він взяв повноцінну участь в аудієнції на відкритому повітрі.

Звертаючись до "мученицької" України, Франциск сказав натовпу на площі Святого Петра, що він тримає в руках примірник Нового Заповіту і чотки, які належали вбитому 23-річному українському солдату.

"Я хотів би, щоб ми всі в цю хвилину трохи помовчали, думаючи про цього юнака і багатьох інших, подібних до нього, які загинули в цьому безумстві війни. Війна завжди руйнує, думаймо про них і молімося", - сказав він.

Франциск сказав, що солдат, якого він назвав лише як Олександр, загинув в Авдіївці, східноукраїнському місті, захопленому росіянами в лютому.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті