Орбан заявив, що "очевидно, що на передовій українці не переможуть, росіяни не програють, політичних змін у Москві не буде"

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вкотре заявив, що Україна не зможе перемогти у війні з росію, а рішення підтримати Україну після початку повномасштабного вторгнення РФ назвав "стратегічно помилковим". Відео відповідного виступу Орбана опублікував преспредставник уряду Угорщини Золтан Ковач у соцмережі X (twitter)

"Очевидно, що на передовій українці не переможуть. На полі бою немає рішення. Росіяни не програють. Політичних змін у Москві не буде. Це реальність", - сказав Орбан.

Крім того, він заявив, що після "кримської кризи" (так він назвав окупацію Криму росією) Захід ухвалив "стратегічно правильне" рішення, пішовши на шлях заморожування війни на Донбасі. Рішення підтримати Україну після початку повномасштабного вторгнення РФ він назвав "стратегічно помилковим".

Раніше повідомлялось, що ЄС розблокував дотації для Угорщини, щоб подолати вето Орбана на допомогу Україні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті