Орбан погодився на особисту зустріч із Зеленським

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан прийняв запрошення президента України України Володимира Зеленського щодо двосторонньої зустрічі. Про це угорський прем’єр повідомив під час виступу на міжнародній пресконференції, - передає "Sky News".

Зокрема, Орбан заявив, що український гарант запропонував йому зустрітися ще на початку грудня.

"Я сказав йому (Зеленському, - ред.), що буду в його розпорядженні. Нам залишається тільки прояснити одне питання: про що?", - сказав Орбан.

Як зазначило видання, зустріч Орбана та Зеленського буде першою офіційною двосторонньою зустріччю між двома лідерами з початку війни.

Як повідомлялося, Орбан вигадав нову причину проти вступу України в ЄС.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті