Опозиція в Придністров'ї заявляє про підготовку звернення до Путіна з проханням прийняти ПМР до складу Росії

Опозиція в Придністров'ї заявляє про підготовку звернення до Путіна з проханням прийняти ПМР до складу Росії. Про це написав у соціальних мережах придністровський опозиціонер Геннадій Чорба, - повідомляє "ІНФОТАГ".

За його словами, на 28 лютого в Тирасполі заплановано з'їзд депутатів усіх рівнів, на якому буде ухвалено звернення. Чорба припускає, що на форумі буде "прохання громадян, які проживають на лівобережжі Дністра, до Росії ухвалити Придністров'я у складі Російської Федерації, і 29 лютого Путін... у терміновому порядку ухвалить рішення про задоволення запиту".

Опозиціонер вважає, що його побоювання підтверджує нещодавня заява міністра закордонних справ Росії Лаврова про те, що Москва не залишить у біді своїх громадян, які проживають у Придністров'ї.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті