Опалювальний сезон у Краматорську стартуватиме у листопаді

Опалювальний сезон у Краматорську через сприяння погодних умов розпочнеться у листопаді. Про це повідомляє PRO100MEDIA з посиланням на  начальника управління інформаційної політики Краматорської МВА Ігоря Єськова.

“Поки погодні умови сприяють, щоб не пришвидшувати цей процес.Температура повітря ще не знижувалась до середньодобових 8 градусів та не трималась 3 доби. Згідно з прогнозами синоптиків на найближчі дні – очікується потепління. Поки ще тепло – є можливість економити, бо ціни на носії зараз дуже високі, а витрати з покриття лягають на місцевий бюджет. Будемо дивитись на погодні умови, та скоріш за все, що вже з листопада почнемо обігрівати домівки”, - зазначив Єськов.

У ЗМІ додали, що міські лікарні мають автономне опалення і приймають самостійно рішення про початок опалювального сезону.

Як повідомлялось раніше, цієї зими в Донецькій області підготували до роботи 207 "Пунктів незламності".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті