Опалювальний сезон у Краматорську стартуватиме у листопаді

Опалювальний сезон у Краматорську через сприяння погодних умов розпочнеться у листопаді. Про це повідомляє PRO100MEDIA з посиланням на  начальника управління інформаційної політики Краматорської МВА Ігоря Єськова.

“Поки погодні умови сприяють, щоб не пришвидшувати цей процес.Температура повітря ще не знижувалась до середньодобових 8 градусів та не трималась 3 доби. Згідно з прогнозами синоптиків на найближчі дні – очікується потепління. Поки ще тепло – є можливість економити, бо ціни на носії зараз дуже високі, а витрати з покриття лягають на місцевий бюджет. Будемо дивитись на погодні умови, та скоріш за все, що вже з листопада почнемо обігрівати домівки”, - зазначив Єськов.

У ЗМІ додали, що міські лікарні мають автономне опалення і приймають самостійно рішення про початок опалювального сезону.

Як повідомлялось раніше, цієї зими в Донецькій області підготували до роботи 207 "Пунктів незламності".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті