Оновлене укриття почало працювати в одному з дошкільних закладів Запоріжжя

В одному з дошкільних закладів Запоріжжя почало працювати оновлене укриття. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв в Телеграм 19 березня.  

"Продовжуємо розширювати мережу міських захисних споруд. Оновлене найпростіше укриття тепер є і в дошкільному закладі №231 "Малинка", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що після капітального ремонту, проведеного за кошти місцевого бюджету, найпростіше сховище закладу перетворилось на функціональний безпечний простір, де комфортно перебувати і дітям, і дорослим.

Наразі укриття має великий попит серед місцевого населення. За потреби воно може вмістити понад 270 людей. 

Під час повітряних тривог сховище слугує прихистком мешканцям навколишніх будинків та працівникам дошкільного закладу, бо з вихованцями працюють дистанційно.

Раніше повідомлялось, що у Запоріжжі почав працювати евакуаційний шелтер для маломобільних людей, а в Оріхові та Гуляйполі - нові мобільні укриття.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті