Окупанти збираються після "виборів" розпочати на Луганщині масову мобілізацію

Аби розпочати масовану примусову мобілізацію на Луганщині, окупанти очікують завершення виборів президента росії. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 18 лютого.

"Підготовчі заходи у так званій "лнр" тривають. Так, у Довжанську вже відбулося засідання відповідної робочої групи.

Там вже склали базу даних чоловіків, які підлягають мобілізації, серед тих, хто отримав російське громадянство. Уся інформація із паспортних столів систематизована", - написав Лисогор. 

Нагадаємо, окупанти на Луганщині почали активну кампанію вербування на контрактну службу. 

Як повідомлялося, у Лисичанську під час оформлення паспорта РФ окупанти одразу видають повістку. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті