У Лисичанську під час оформлення паспорта РФ окупанти одразу видають повістку - Лисогор

У тимчасово окупованому Лисичанську на Луганщині окупаційна влада видає повістки чоловікам разом із відновленням обліку при отриманні документів російського зразка. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 21 січня.

"При необхідності оформити паспорт рф у так званій "лнр" постановка на військовий облік в чоловіків є обов’язковою. Подорожі до військкомату не оминути", - зазначає очільник Луганскої ОВА. 

Нагадаємо, на окупованих територіях Луганщини чоловікам погрожують штрафами, якщо вони добровільно не з’являться до військкоматів.

Як повідомлялося, окупанти видали новий "наказ" про взяття на військовий облік юнаків у "ЛНР".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті