Окупанти за добу здійснили 37 обстрілів Сумщини

Протягом 18 вересня окупаційні війська здійснили 37 обстрілів прикордоння, зафіксовано 171 вибух.  Про це повідомила у Телеграм Сумськва ОВА 

Як повідомляється, обстрілів зазнали Краснопільська, Білопільська, Хотинська, Юнаківська, Великописарівська, Глухівська, Есманська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громада .

"Великописарівська громада: ворог бив із мінометів (24 вибухи), зі станкового гранатомета (СПГ, 13 вибухів) та артилерії (21 вибух).

Краснопільська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів) та обстріл з мінометів (7 вибухів). Крім того, ворожим БпЛА зроблено скидання 1-го пострілу осколковий гранатометний (ВОГ).

Глухівська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи). Есманська громада: були мінометні обстріли (3 вибухи).

Юнаківська громада: росіяни вдарили з артилерії (4 вибухи) та мінометів (21 вибух).

Середино-Будська громада: 8 хв скинув ворог на територію громади. Також було 10 вибухів із артилерії.

Зноб-новгородська громада: були мінометні обстріли (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено обстріл з мінометів (10 вибухів) та артилерії (12 вибухів).

Хотинська громада: зафіксовано артилерійські обстріли (15 вибухів) та обстріли з мінометів (5 вибухів). Крім того, ворожими БПЛА здійснено скидання 3-х снарядів ВОГ" - повідомили в ОВА. 

Нагадаємо, увечері 18 вересня окупанти вдарили ракетами по Харкову. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті