Окупанти вимагають пред'явити висновок про придатність до військової служби для участі в псевдовиборах

Для участі в так званих "виборах" на окупованих РФ територіях громадяни, яких звільняють від призову, повинні мати при собі висновок від лікаря-фахівця про категорію придатності до військової служби. Про це повідомляє Телеграм-канал "Донбас. Важно" з посиланням на відповідне відео, що з'явилося в Мережі. 

Як повідомляється, цей висновок необхідний для підтвердження того, що громадянин не підлягає призову на військову службу.

Нагадаємо, за п'ять днів до "єдиного дня голосування" в "ДНР" достроково намалювали 43% явки. "ЛНР" відстає майже вдвічі. 

Раніше повідомлялося, що росіяни призупинили вивезення українців з окупованих територій до завершення "виборів". 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті