Підозру від СБУ отримали колаборанти, які мають "впливові посади" в партійній ієрархії й представляють партію путіна у псевдопарламенті "ЛНР"

СБУ повідомила про підозру чотирьом колаборантам, які отримали мандати "народного совета ЛНР" через фейкові вибори, влаштовані агресором у 2023 році. Про це пише 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 14 червня.

Зазначається, що у серпні минулого року окупанти внесли цих "політиків" до списку кандидатів в "депутати народного совета ЛНР первого созыва". Усі підозрювані потрапили до незаконного "парламенту" через членство в партії «единая россия» і наразі обіймають «впливові посади» в партійній ієрархії луганського рівня. 

Так, Олександр Крієренко та Антоніна Машкова (на фото друга зліва) - серед керівників луганського регіонального осередку "Единой россии"; Світлана Гізай (на фото крайня ліворуч) курирує Слов’яносербське відділення партії, Зінаїда Надьон (на фото крайня праворуч) координує партійний проект "Российское село" на захопленій рашистами Луганщині.  

"Колаборанти легалізують російську окупацію та сприяють поширенню впливу кремлівської політсили на підконтрольній ворогу території. Вони відповідатимуть перед законом за колабораціонізм за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 10 років тюрми та конфіскація майна", - йдеться в повідомленні.

Раніше "ОстроВ" писав, що колаборантка з Луганська Зінаїда Надьон вже не вперше фігурує у справах СБУ. Так, її було викрито на фінансуванні окупаційної адміністрації й бойовиків "ЛНР". Крім того, повідомлялось, що шістьом "депутатам" так званого "народного совєта ЛНР", які взяли участь в організації псевдореферендуму, включаючи Надьон, загрожує 10 років.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті