Окупанти відмовляються узгодити "коридор" для цивільних із Луганщини через Запоріжжя - ОВА

Російські окупанти відмовляються погодити "коридор" для виїзду цивільних із тимчасово окупованих територій Луганщини на підконтрольну Україні територію. Про це 27 травня повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Ми намагалися опрацювати цю ситуацію якось із ворогом, через Запоріжжя зробити коридор для того, щоб могли мирні люди виходити. Однак представники "урядів" неформальних цих республік і росії категорично відмовляються від перемовин ні з нашими державними органами, ні з гуманітарними організаціями", - заявив голова ОВА.

За словами Лисогора, пряме сполучення з тимчасово окупованими територіями наразі відсутнє через бойові дії, що тривають по лінії зіткнення. Також ворожа "влада" відмовляється йти на контакт.

У результаті деякі люди змушені їхати в Україну - спочатку через росію, а потім через Європу. Однак такий спосіб несе в собі багато ризиків.

"Для чоловіків ця дорога взагалі закрита, бо одразу на блокпостах їх забирають "на службу", на війну проти України, щоб використовувати їх як живу силу. І взагалі, це дуже дорого. Так, якщо їхати через росію в Європу, це близько 500 або 700 євро, щоб провезли, і немає жодної гарантії", - додав Лисогор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни вивозять на територію РФ дітей зі Щастинського району Луганської області.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті