Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
В Маріуполі пенсіонерам видають гнилу тушонку. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"На цьому тижні в гумцентрі окупантів з цинічною назвою "Яблочко" пенсіонерам повидовали тушонку. Правда, строк її придатності закінчився ще в лютому 2022. Всередені тушонка має неперевершений запах протухлості та смак гнилі", - повідомив він.
За його словами, гумцентр, який видав гнилу продукцію, пов'язаний з дітьми гауляйтерів.
"Безперечно, що нормальну як завжди - розкрали та змінили на лайно. От і вся "зміна гауляйтера". Як крали, та кі крадуть. Як отруювали маріупольців заради наживи, так і отруюють", - зазначив Андрющенко.
Як повідомлялося раніше, маріупольський гауляйтер Костянтин Іващенко напередодні свого звільнення отримав алкогольне отруєння.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту