Окупанти привезли в зруйновані ними Гірське і Золоте "гуманітарну допомогу": по 10 кг картоплі в руки везли за 800 кілометрів

У зруйновані й окуповані 2022 року міста Гірське і Золоте Луганської області росіяни привезли "гуманітарну допомогу" у вигляді картоплі з Брянської області РФ. Про це повідомив окупаційний "мер" Первомайська Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 19 жовтня.

"У містах Гірське і Золоте вже проводиться видача картоплі, яку днями доставили в місто Первомайськ із Брянської області як гуманітарну допомогу. Видача картоплі відбувається з розрахунку 10 кг в одні руки", - написав Колягін.

Якщо вірити інтернету, картоплю (яку до приходу в регіон росіян у жителів зазначених міст росла на городах або гранично дешево продавали в магазинах і на ринках) "турботливі" окупанти везли за 800 кілометрів - приблизно така відстань від Брянська до Луганська (до Золотого і Гірського на пару-трійку десятків кілометрів більше).

Раніше повідомлялося, що в окупований Первомайськ на Луганщині приїхали з російської Калуги навчати вчителів-колаборантів "патріотичного виховання" дітей - цього разу їхали за тисячу кілометрів.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті