В окупований Первомайськ на Луганщині приїхали із російської Калуги вчити вчителів-колаборантів "патріотичному вихованню" дітей

До окупованого з 2014 року Первомайська Луганської області приїхали топ-чиновники з Калузької області РФ, щоб навчити місцевих педагогів-колаборантів тому, як "правильно" промивати мізки школярам, які опинилися в окупації. Про це повідомив окупаційний "мер" Первомайська Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 18 жовтня. 

"У рамках робочого візиту міністра внутрішньої політики Калузької області Олега Калугіна, а також делегації з регіону-шефа в Первомайськ, 17 жовтня поточного року були проведені робочі зустрічі з педагогами шкіл міста та представниками соціальних установ. Представники делегації з Калузької області провели круглий стіл на тему "Реалізація проєкту "Без терміну давності", спрямованого на патріотичне виховання дітей та молоді, збереження правдивої історії та героїчних подвигів наших співвітчизників", - написав Колягін.

За різними даними, відстань від Калуги до Луганська становить близько 980 км (у деяких джерелах - 978, у деяких - 982. До Первомайська, відповідно, на пару-трійку десятків кілометрів більше.

Раніше "ОстроВ" писав про викрадення дітей з окупованої Луганщини: злочин росіян, який практично неможливо задокументувати.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті