Окупанти привезли в зруйновані ними Гірське і Золоте "гуманітарну допомогу": по 10 кг картоплі в руки везли за 800 кілометрів

У зруйновані й окуповані 2022 року міста Гірське і Золоте Луганської області росіяни привезли "гуманітарну допомогу" у вигляді картоплі з Брянської області РФ. Про це повідомив окупаційний "мер" Первомайська Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 19 жовтня.

"У містах Гірське і Золоте вже проводиться видача картоплі, яку днями доставили в місто Первомайськ із Брянської області як гуманітарну допомогу. Видача картоплі відбувається з розрахунку 10 кг в одні руки", - написав Колягін.

Якщо вірити інтернету, картоплю (яку до приходу в регіон росіян у жителів зазначених міст росла на городах або гранично дешево продавали в магазинах і на ринках) "турботливі" окупанти везли за 800 кілометрів - приблизно така відстань від Брянська до Луганська (до Золотого і Гірського на пару-трійку десятків кілометрів більше).

Раніше повідомлялося, що в окупований Первомайськ на Луганщині приїхали з російської Калуги навчати вчителів-колаборантів "патріотичного виховання" дітей - цього разу їхали за тисячу кілометрів.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті