Окупанти повісили мешканця Луганщини, який не приховував проукраїнської позиції - Лисогор

Російські окупанти повісили чоловіка з чіткою проукраїнською позицією на Сватівщині Луганської області. Про це повідомив у фейсбуці голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, загарбники постійно тиснули на чоловіка та водили його на допити, щоб зламати.

"Однак сватівчанин не змінював власних поглядів і чекав на звільнення. Убили його в рідній Нижній Дуванці", - написав Лисогор. 

Він підкреслив, що під час деокупації територій проводитимуться ретельні стабілізаційні заходи. 

"Запевняю, що кожного ката і колаборанта покарання знайде! А якщо не загинуть на полі бою чи від куль власних забруднювачів і встигнуть утекти - щодня прокидатимуться в страху", - зазначив голова ОВА.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті