Російський Су-34 летів бомбити Україну, але розбився в Бєлгородській області: екіпаж загинув 

У Бєлгородській області розбився російський військовий Су-34, який виконував «бойове завдання». Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначається, що катастрофа військового борту сталася 6 травня, у понеділок, у районі міста Валуйки. 

Унаслідок відмови роботи двигуна винищувач-бомбардувальник Су-34 ВКС РФ розбився. Екіпаж у складі двох осіб (Євген Кузнєцов і Володимир Стрєлков) не встиг катапультуватися і загинув. 

Борт належав 47-му бомбардувальному авіаційному полку 105-ї змішаної авіаційної дивізії ВКС РФ (а/е «Балтимор», Воронеж).

«Винищувач виконував бойове завдання», - акцентується увага в повідомленні.

«Женя і Володя. Досвідчений, підготовлений, злітаний, бойовий екіпаж. Загинули в бою, загинули як воїни", - підтверджує загибель літака і його пілотів ще один Телеграм-канал. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті