Окупанти повідомили про відсутність води у частині Луганська, Лутугиному й Первомайську

Окупаційна влада традиційно повідомила про відсутність водопостачання в населених пунктах, окупованих з 2014 року, цього разу згадавши частину Луганська, міста Лутугине та Первомайськ. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ.

"У Луганську 1 травня ... для проведення ремонтних робіт припинено подачу води споживачам вулиць 3-тя Донецька, 4-та Донецька, Братів Палкіних, 21-ша - 24-та Лінія", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що водопостачання також відсутнє в Лутугиному і Первомайську, причому в Первомайську причиною цього є аварійна ситуація в системі енергопостачання на насосній станції "Вежа".

Повідомляючи про відсутність води, місцева влада попросила жителів "...з розумінням поставитися до цієї ситуації".

Раніше повідомлялося, що окупанти на Луганщині традиційно нагадали про відсутність води. Цього разу – в селищах Брянки та на вулицях Луганська.

Раніше також повідомлялося, що інформувати про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією"

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті