Окупанти на Луганщині традиційно нагадали про відсутність води. Цього разу – в селищах Брянки та на вулицях Луганська

Окупаційна влада знову нагадала про те, що на території, окупованій з 2014 року, відсутнє водопостачання – цього разу перерахували селища Брянки та низку вулиць Луганська. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 30 квітня.

"З 16:00 30 квітня з технічних причин припинено подачу води на Алмазну, селища Анненка, Сабовка, Нове, Анненка Глибока, Анненка Кубанська і Ломуватка", – йдеться в одному з повідомлень.

В іншому повідомленні зазначається, що вода також відсутня в Луганську на вулицях: Московська, Фрунзе, 16-та Лінія, Володимира Шевченка, Коцюбинського, Інтернаціональна, площа Героїв ВВВ, квартал Молодіжний.

Раніше повідомлялося, що інформувати про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті