Повідомляти про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією"

Повідомлення про відсутність води на території Луганської області, окупованій росіянами з 2014 року, перетворилися для місцевої "влади" на щоденну "традицію". Останнє таке повідомлення з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" місцеві ЗМІ опублікували 28 квітня.

"Державне унітарне підприємство "Луганськвода" повідомило про можливі перебої в подачі води 28 квітня через ремонтні роботи", – сказано в повідомленні.

Повідомляючи про адреси, за якими "ведуть ремонти", окупаційна влада знову перерахувала практично всі міста і райони області, окуповані 2014 року: усі три райони Луганська (Ленінський, Жовтневий, Артемівський і Кам'янобрідський), Перевальський, Слов'яносербський та Краснодонський райони, а також міста Кадіївка, Ірміне, Брянка, Голубівка, Ровеньки, Алчевськ, Антрацит і Хрустальний (Красний Луч).

Раніше повідомлялося, що майже в усій "ЛНР", окупованій з 2014 року, знову оголосили про відсутність водопостачання 27 квітня, а перед цим про те саме повідомляли практично щодня.

Водночас, як повідомляють джерела "ОстроВа" - літнє подружжя, яке проживає в центрі Кадіївки на першому поверсі двоповерхового будинку, - вода в зазначених населених пунктах уже багато місяців відсутня практично постійно.

"Запас води ми тримаємо практично у всіх ємностях, які є у квартирі та в гаражі, – кажуть кадіївчани. – У ті рідкісні дні, коли вона потроху тече з крана, намагаємося поповнювати запаси".

Уточнюється, що в багатьох містян не буває і цього "потроху", тому запас води набирають у криницях.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті