Повідомляти про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією"

Повідомлення про відсутність води на території Луганської області, окупованій росіянами з 2014 року, перетворилися для місцевої "влади" на щоденну "традицію". Останнє таке повідомлення з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" місцеві ЗМІ опублікували 28 квітня.

"Державне унітарне підприємство "Луганськвода" повідомило про можливі перебої в подачі води 28 квітня через ремонтні роботи", – сказано в повідомленні.

Повідомляючи про адреси, за якими "ведуть ремонти", окупаційна влада знову перерахувала практично всі міста і райони області, окуповані 2014 року: усі три райони Луганська (Ленінський, Жовтневий, Артемівський і Кам'янобрідський), Перевальський, Слов'яносербський та Краснодонський райони, а також міста Кадіївка, Ірміне, Брянка, Голубівка, Ровеньки, Алчевськ, Антрацит і Хрустальний (Красний Луч).

Раніше повідомлялося, що майже в усій "ЛНР", окупованій з 2014 року, знову оголосили про відсутність водопостачання 27 квітня, а перед цим про те саме повідомляли практично щодня.

Водночас, як повідомляють джерела "ОстроВа" - літнє подружжя, яке проживає в центрі Кадіївки на першому поверсі двоповерхового будинку, - вода в зазначених населених пунктах уже багато місяців відсутня практично постійно.

"Запас води ми тримаємо практично у всіх ємностях, які є у квартирі та в гаражі, – кажуть кадіївчани. – У ті рідкісні дні, коли вона потроху тече з крана, намагаємося поповнювати запаси".

Уточнюється, що в багатьох містян не буває і цього "потроху", тому запас води набирають у криницях.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті