Майже по всій "ЛНР", окупованій з 2014 року, знову оголосили про відсутність водопостачання

У самопроголошеній "ЛНР" знову оголосили про відсутність води на території Луганської області, окупованій з 2014 року. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 27 квітня.

"Луганськвода" попередила про збої в подачі води в регіонах "ЛНР" 27 квітня", – сказано в повідомленні.

Вказуючи адреси, де "ведуть ремонти" на водогонах, "Луганськвода" перерахувала практично всі міста і райони, окуповані з 2014 року: три райони Луганська (Ленінський, Жовтневий і Артемівський), Перевальський і Слов'яносербський райони, а також міста Кадіївка, Брянка, Голубівка, Ровеньки, Алчевськ, Антрацит і Хрустальний (Красний Луч).

Раніше повідомлялося, що окупанти вкотре повідомили про "збої в подачі води" на Луганщині 21 квітня, точно так само перерахувавши практично всі міста і райони, окуповані з 2014 року.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті