Окупанти вкотре повідомили про "збої в подачі води" на Луганщині

Окупаційна влада на тимчасово захоплених територіях Луганської області вкотре попередила про "збої в подачі води" в частині регіону 21 квітня, при цьому перерахувавши майже всі міста і райони, окуповані з 2014 року. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 21 квітня.

"Підприємство "Луганськвода" повідомило про можливі перебої в подачі води 21 квітня через ремонтні роботи", – йдеться в повідомленні.

При цьому, перераховуючи адреси, за якими нібито тривають ремонтні роботи, сепаратисти згадали всі чотири райони самого Луганська (Артемівський, Жовтневий, Кам'янобрідський і Ленінський); Лутугинський, Перевальський і Слов'яносербський райони; міста Алчевськ, Антрацит, Кришталевий (Красний Луч), Брянку, Кадіївку (Стаханов), Ірмине, Ровеньки, Довжанськ (Свердловськ), Голубівку (Кіровськ).

Раніше повідомлялось, що в більшій частині окупованого Алчевська на Луганщині, зокрема в центральній міськлікарні, припинено подачу води.

Раніше также повідомлялося, що жителі окупованих Сорокиного (Краснодон) і Суходольська Луганської області на Великодні свята залишилися без води "у зв'язку з аварією".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті