Окупанти вкотре повідомили про "збої в подачі води" на Луганщині

Окупаційна влада на тимчасово захоплених територіях Луганської області вкотре попередила про "збої в подачі води" в частині регіону 21 квітня, при цьому перерахувавши майже всі міста і райони, окуповані з 2014 року. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 21 квітня.

"Підприємство "Луганськвода" повідомило про можливі перебої в подачі води 21 квітня через ремонтні роботи", – йдеться в повідомленні.

При цьому, перераховуючи адреси, за якими нібито тривають ремонтні роботи, сепаратисти згадали всі чотири райони самого Луганська (Артемівський, Жовтневий, Кам'янобрідський і Ленінський); Лутугинський, Перевальський і Слов'яносербський райони; міста Алчевськ, Антрацит, Кришталевий (Красний Луч), Брянку, Кадіївку (Стаханов), Ірмине, Ровеньки, Довжанськ (Свердловськ), Голубівку (Кіровськ).

Раніше повідомлялось, що в більшій частині окупованого Алчевська на Луганщині, зокрема в центральній міськлікарні, припинено подачу води.

Раніше также повідомлялося, що жителі окупованих Сорокиного (Краснодон) і Суходольська Луганської області на Великодні свята залишилися без води "у зв'язку з аварією".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті