Мешканці окупованих Сорокиного (Краснодон) і Суходільська Луганської області на свята залишаються без води "у зв'язку з аварією"

Мешканці окупованих з 2014 року міст Луганщини Сорокине (Краснодон) і Суходільськ на свята залишаються без води. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили окупаційні ЗМІ 15 квітня.

"У зв'язку з аварією на системі енергопостачання насосної станції ... скорочено обсяг подачі води на міста Краснодон і Суходольськ. Зважаючи на обмежений обсяг і час подачі води, можлива повна відсутність централізованого водопостачання у деяких споживачів Краснодона і Суходольська", – ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в так званій "ЛНР" обіцяють "найближчим часом" відновити інтернет, якого немає вже три місяці.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті