Майже по всій "ЛНР", окупованій з 2014 року, знову оголосили про відсутність водопостачання

У самопроголошеній "ЛНР" знову оголосили про відсутність води на території Луганської області, окупованій з 2014 року. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ 27 квітня.

"Луганськвода" попередила про збої в подачі води в регіонах "ЛНР" 27 квітня", – сказано в повідомленні.

Вказуючи адреси, де "ведуть ремонти" на водогонах, "Луганськвода" перерахувала практично всі міста і райони, окуповані з 2014 року: три райони Луганська (Ленінський, Жовтневий і Артемівський), Перевальський і Слов'яносербський райони, а також міста Кадіївка, Брянка, Голубівка, Ровеньки, Алчевськ, Антрацит і Хрустальний (Красний Луч).

Раніше повідомлялося, що окупанти вкотре повідомили про "збої в подачі води" на Луганщині 21 квітня, точно так само перерахувавши практично всі міста і райони, окуповані з 2014 року.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті