Повідомляти про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією"

Повідомлення про відсутність води на території Луганської області, окупованій росіянами з 2014 року, перетворилися для місцевої "влади" на щоденну "традицію". Останнє таке повідомлення з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" місцеві ЗМІ опублікували 28 квітня.

"Державне унітарне підприємство "Луганськвода" повідомило про можливі перебої в подачі води 28 квітня через ремонтні роботи", – сказано в повідомленні.

Повідомляючи про адреси, за якими "ведуть ремонти", окупаційна влада знову перерахувала практично всі міста і райони області, окуповані 2014 року: усі три райони Луганська (Ленінський, Жовтневий, Артемівський і Кам'янобрідський), Перевальський, Слов'яносербський та Краснодонський райони, а також міста Кадіївка, Ірміне, Брянка, Голубівка, Ровеньки, Алчевськ, Антрацит і Хрустальний (Красний Луч).

Раніше повідомлялося, що майже в усій "ЛНР", окупованій з 2014 року, знову оголосили про відсутність водопостачання 27 квітня, а перед цим про те саме повідомляли практично щодня.

Водночас, як повідомляють джерела "ОстроВа" - літнє подружжя, яке проживає в центрі Кадіївки на першому поверсі двоповерхового будинку, - вода в зазначених населених пунктах уже багато місяців відсутня практично постійно.

"Запас води ми тримаємо практично у всіх ємностях, які є у квартирі та в гаражі, – кажуть кадіївчани. – У ті рідкісні дні, коли вона потроху тече з крана, намагаємося поповнювати запаси".

Уточнюється, що в багатьох містян не буває і цього "потроху", тому запас води набирають у криницях.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті