Окупанти повідомили про відсутність води у частині Луганська, Лутугиному й Первомайську

Окупаційна влада традиційно повідомила про відсутність водопостачання в населених пунктах, окупованих з 2014 року, цього разу згадавши частину Луганська, міста Лутугине та Первомайськ. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили сепаратистські ЗМІ.

"У Луганську 1 травня ... для проведення ремонтних робіт припинено подачу води споживачам вулиць 3-тя Донецька, 4-та Донецька, Братів Палкіних, 21-ша - 24-та Лінія", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що водопостачання також відсутнє в Лутугиному і Первомайську, причому в Первомайську причиною цього є аварійна ситуація в системі енергопостачання на насосній станції "Вежа".

Повідомляючи про відсутність води, місцева влада попросила жителів "...з розумінням поставитися до цієї ситуації".

Раніше повідомлялося, що окупанти на Луганщині традиційно нагадали про відсутність води. Цього разу – в селищах Брянки та на вулицях Луганська.

Раніше також повідомлялося, що інформувати про відсутність води на староокупованій Луганщині для "влади" стало щоденною "традицією"

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті