Окупанти на Луганщині влаштовують рейди по школах з метою перевірки телефонів у дітей

Російські військові на тимчасово окупованій частині Луганської області перевіряють у дітей телефони та мобільні додатки. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.   

"Силовики на окупованій частині Луганщини влаштовують рейди по навчальних закладах. Обирають клас і перевіряють усі додатки в мобільних телефонах дітей. Раніше ця протиправна діяльність була доручена вчителям, але іноді трапляються такі перевірки зверху. Контроль з боку влади – з дитинства", - написав Лисогор. 

Нагадаємо, на окупованому Запоріжжі зафіксовані випадки домагання до школярів з боку російських “казаків”. 

Як повідомлялося, мер Мелітополя розповів, як окупанти міняють свідомість українських дітей. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті