На окупованому Запоріжжі зафіксовані випадки домагання до школярів з боку російських “казаків” - ЦНС

На тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей зафіксовано чисельні випадки неправомірної поведінки з боку так званої “казачої сотні” з Бєлгородської області, яку загарбники найняли охороняти школи. Про це повідомляє Центр національного спротиву 12 жовтня.

“Зафіксовано випадки рукоприкладства та протиправних обшуків, під час яких школярі стали жертвами сексуальних домагань з боку так званих “охоронців”, - зазначається у повідомленні.

Також, за інформацію ЦНС, ці бойовики нерідко перебувають у нетверезому стані та чіпляються до школярів через зовнішній вигляд, зокрема, одяг, стрижку або фарбоване волосся.

У Центрі додали, що на фоні окремих конфліктів з місцевим населенням на окупованих територіях місцеве підпілля ліквідувало 4-х “казаків” на Запоріжжі.

Як повідомлялось раніше, росіяни планують виробляти дрони на окупованому Запоріжжі і залучатимуть дітей.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті