Росіяни планують виробляти дрони на окупованому Запоріжжі і залучатимуть дітей - Федоров

Росіяни планують виробляти дрони для війни на окупованій території Запорізької області і залучатимуть дітей. Про це заявив мер Мелітополя Іван Федоров у Телеграм.

За його словами, на окупованій частині Запорізької області росіяни організовують виробництво бойових дронів.

"Влаштували міні-виробництво на базі «батальйону судоплатова», де служать найманці з усієї ерефії. Залучають підлітків та молодь – навчають  роботі з дронами. Надалі планують влаштувати «тєхнопарк» для виробництва БПЛА, звісно заховавши його в житлових районах, щоб прикритися цивільними мешканцями", - повідомив Федоров.

Раніше Федоров заявив, що окупанти продовжують мілітаризувати дітей на тимчасово окупованих територіях, одягаючи їх у військову форму та даючи у руки зброю.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті