Мер Мелітополя розповів, як окупанти міняють свідомість українських дітей

Окупанти продовжують мілітаризувати дітей на тимчасово окупованих територіях, одягаючи їх у військову форму та даючи у руки зброю. Про це повідомляє міський голова Мелітополя Іван Федоров у своєму телеграм-каналі 10 жовтня.

“В Костянтинівці школярі з “кадетського класу”, який контролює росгвардія, присягнули на вірність країні-агресору. У Мелітополі відкривають “дом юнармії” - військово-патріотичного руху, що займається мілітаризацією і військовою підготовкою дітей”, - зазначив Федоров.

Також за інформацією мера Мелітополя, російських силовиків залучають до спортивних подій.

“У Мелітополі на честь дня народження диктатора путіна росгвардійці провели тренування для дітей”, - повідомив Федоров.

Міський голова підкреслив, що окупанти що вчиняють найстрашніший злочин щодо України - “міняють свідомість наших дітей”.

Як повідомлялось раніше, росія створила понад 70 таборів для "перевиховання" українських дітей.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті