Окупанти на Луганщині влаштовують рейди по школах з метою перевірки телефонів у дітей

Російські військові на тимчасово окупованій частині Луганської області перевіряють у дітей телефони та мобільні додатки. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.   

"Силовики на окупованій частині Луганщини влаштовують рейди по навчальних закладах. Обирають клас і перевіряють усі додатки в мобільних телефонах дітей. Раніше ця протиправна діяльність була доручена вчителям, але іноді трапляються такі перевірки зверху. Контроль з боку влади – з дитинства", - написав Лисогор. 

Нагадаємо, на окупованому Запоріжжі зафіксовані випадки домагання до школярів з боку російських “казаків”. 

Як повідомлялося, мер Мелітополя розповів, як окупанти міняють свідомість українських дітей. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті