Окупанти "ЛНР" почали публікувати списки квартир, які будуть конфісковані як "безгосподарні" 

Окупанти "ЛНР" почали публікувати списки квартир, які будуть конфісковані як "безгосподарні". Про це свідчить інформація окупаційної адміністрації Сєвєродонецька Луганської області.

18 квітня на "офіційному" Телеграм-каналі "адміністрації" названо шість квартир, що "мають ознаки безгосподарності". Виходячи з того, що п'ять із них розташовані в одному будинку, їхнє виявлення стало результатом масової облави на житло городян, які залишили зону окупації. 

Скасувати анонсовану експропріацію квартир практично неможливо: власникам, які однозначно виїхали на підконтрольну Україні територію, пропонується "протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення особисто з'явитися у відділ житлового фонду управління житлово-комунального господарства", пред'явити паспорт громадянина РФ або "іншим документом, що засвідчує особу". 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті