Окупанти хотіли б побудувати залізницю до Криму через окуповану Україну, але поки триває війна ці плани "активно не реалізуються"

Російська влада поки що не розробляє планів будівництва залізниці з Ростовської області РФ до Криму через окуповані регіони України. Про це заявив віце-прем'єр уряду РФ Марат Хуснуллін, - пишуть російські ЗМІ.

"Ми дуже хочемо інтегрувати залізницю Новоросії (неіснуючий у міжнародній практиці топонім - "ОстроВ") у нашу наявну залізничну мережу, тому що для нас це сьогодні можливість приїхати до Криму швидше... У нас дійсно такі плани є, але поки триває СВО, ми цим активно не займаємося", - розповів він журналістам.

Раніше російський віцепрем'єр заявляв, що "проєкт нової залізниці, яка може з'єднати Ростовську область і окупований Крим через "нові" регіони, перебуває в розробці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті