Окупанти "ДНР" засудили до 25 років колонії двох захисників Маріуполя

Так званий "верховний суд "ДНР"" засудив українських військових Андрія Найдена і Данила Колєнова до 25 років ув'язнення за нібито розстріл цивільних у Маріуполі в березні минулого року. Про це пишуть окупаційні ЗМІ.

Зокрема, наводиться інформація слідчого комітету РФ про те, що військові отримали вирок за нібито "жорстоке поводження з цивільним населенням і застосування у збройному конфлікті заборонених методів, а також у вбивстві двох осіб".

За версією окупантів, засуджені були військовослужбовцями військової частини 3057, тимчасово розміщувалися в Маріуполі, зокрема на меткомбінаті "Азовсталь" аж до 18 травня 2022 року.

Чоловіків засудили до 25 років позбавлення волі кожному з відбуванням у виправній колонії суворого режиму.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті