Окупанти «ДНР» повідомили, що зі стертого з лиця землі Бахмута «евакуювали» близько 4 тисяч осіб. Про долю решти 66 тисяч промовчали 

Зі зруйнованого російськими окупантами Бахмута і прилеглих до нього населених пунктів у «ДНР» було «евакуйовано» не більш як 4 тисячі осіб. Про це місцевим журналістам розповів «мер» Шахтарська Олександр Шатов. 

«За весь час, коли була евакуація, загалом з Артемівська та звільнених населених пунктів району вийшло 3,5-4 тис. людей... Усі люди, які зверталися, отримали паспорти і належні їм виплати в межах російського законодавства. Ті, хто хотів виїхати - виїхав в інші регіони РФ, частина людей працюють у нас, зокрема на комунальних підприємствах", - повідомив він.

До російського вторгнення в Бахмуті Донецької області проживало близько 70 тисяч осіб. Про їхню долю гауляйтер Шахтарська, якому було доручено керівництво руїнами захопленого міста, не повідомив.

 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті