Окупантів змушують підписувати контракти на 5 років із ДНР, а не з РФ (перехоплення ГУР)

Російських окупантів змушують підписувати контракт із військами так званої "ДНР", а не з російською армією. Про це 14 березня повідомляє Головне управління розвідки МО України з посиланням на перехоплену розмову рашистів.

"Мені почали дзвонити за контрактом і говорити, що майже все готове. Залишилося лише підписи поставити. Проте змушують підписувати контракт із "ДНР", а не з російською армією", - заявив окупант.

Причому цей контракт, за словами росіянина, він має підписати одразу на п'ять років. Але окупанти почали розуміти, що планувати своє життя на такий довгий період у них не вийде – великий шанс, що до кінця такого контракту вони не доживуть.

"Ми їхали та бачили "Урали" ці, труповозки. Макс Козак приїхав і підписав контракт. І вже все, він на передовій. І їх мають з Павлівки забрати на ротацію, але скільки їх там залишилося, я і не знаю", - додав окупант.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія мобілізує до своєї армії хворих на гепатит.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті