Окупантів змушують підписувати контракти на 5 років із ДНР, а не з РФ (перехоплення ГУР)

Російських окупантів змушують підписувати контракт із військами так званої "ДНР", а не з російською армією. Про це 14 березня повідомляє Головне управління розвідки МО України з посиланням на перехоплену розмову рашистів.

"Мені почали дзвонити за контрактом і говорити, що майже все готове. Залишилося лише підписи поставити. Проте змушують підписувати контракт із "ДНР", а не з російською армією", - заявив окупант.

Причому цей контракт, за словами росіянина, він має підписати одразу на п'ять років. Але окупанти почали розуміти, що планувати своє життя на такий довгий період у них не вийде – великий шанс, що до кінця такого контракту вони не доживуть.

"Ми їхали та бачили "Урали" ці, труповозки. Макс Козак приїхав і підписав контракт. І вже все, він на передовій. І їх мають з Павлівки забрати на ротацію, але скільки їх там залишилося, я і не знаю", - додав окупант.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія мобілізує до своєї армії хворих на гепатит.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті