Росія мобілізує до своєї армії хворих на гепатит (перехоплення ГУР)

У російську армію через нестачу особового складу набирають людей із гепатитом. Про це 6 березня в Telegram повідомило Головне управління розвідки Міноборони з посиланням на перехоплену розмову.

Під час розмови окупанта зі своєю дружиною з'ясовується, що росіянина призвали до армії, хоча той хворий на гепатит С. Причому під час мобілізації його не оглядали лікарі.

"Сказали, що ти нам давай когось іншого натомість, і тоді ми його відпустимо, зрозумів", - заявила дружина окупанта.

За її словами, чоловіка пообіцяли відпустити додому лише після того, як в армії окупантів буде мобілізовано когось іншого.

Нагадаємо, ще наприкінці минулого року стало відомо, що "вагнерівці" масово рекрутували зеків, хворих на ВІЛ та гепатит.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті