Окупаційна влада "ЛНР" віддала найкращі шахти Луганської області "в оренду" ростовській фірмі, пов'язаній із Медведчуком

Ще п'ять перспективних шахт окупованоїчастини Луганської області влада "ЛНР" віддала "в оренду" російським компаніям. Про це написав ватажок "республіки" Леонід Пасічник у себе в Телеграм.

Цього разу під управління пов'язаного зізрадником Батьківщини Віктором Медведчуком Торговим домом "Донське вугілля" було віддано 5 шахт першої групи, тобто перспективні підприємства.

Також "орендарю" дісталися два ремонтні заводи і три збагачувальні фабрики. "Міністр палива, енергетики та вугільноїпромисловості ЛНР" Денис Ярош уточнив, що в оренду інвестору переходятьшахти "Самсонівська-Західна", "Довжанська Капітальна", "Комсомольська", "Шахта імені Вахрушева", "Шахта імені Фрунзе", а також Краснодонський ремонтно-механічний завод, Ровеньківськийремонтно-механічний завод, центральні збагачувальні фабрики "Самсонівська", "Свердловська", "Вахрушівська".

Ватажок "ЛНР" пообіцяв надати "інвестору"будь-яку допомогу і підтримку. Він нагадав, що це вже другий договір оренди української власності російськими власниками. 

Як повідомляв "ОстроВ", раніше "в оренду" росіянам було віддано шахту "Білоріченська", ГЗФ "Білоріченська" і виробничийпідрозділ "Краснодонське вантажно-транспортне управління". 

Журналісти "РБК-Україна" з'ясували, що ТД "Донське вугілля" через серію прокладок пов'язаний зі зрадником Батьківщини Віктором Медведчуком.

Статті

Луганськ
07.12.2024
13:43

"Мені пенсію Зеленський платить. Точніше  Америка". Луганський щоденник

Жити чесно можна, але тяжко. Особливо, коли поряд з тобою пенсіонери витрачають так легко і не рахуючи.
Країна
06.12.2024
10:46

Повернення на окуповані території: справжні історії та мотиви

"Повернення громадян України на окуповані території не входить у плани окупантів, їм не потрібні там люди, які мають історичну пам’ять (тобто можуть порівнювати, як там було при Україні)"
Країна
04.12.2024
23:55

“Керування відходами починають не з сортування”. Про одну з реформ на шляху до ЄС, про яку ніхто не говорить

Частка переробки відходів в Україні – близько 10 відсотків, решта йде на сміттєві полігони, переважна більшість з них – нелегальні. В країнах Європейського Союзу – приблизно навпаки: близько 90 відходів переробляються, тільки невелику частку з них...
Всі статті