Окупанти перетворили річку Кальчік на болото (ФОТО)

Російські окупанти у Маріуполі розібрали міні-дамбу на річці Кальчик, що призвело до її різкого забруднення. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"В районі мосту через р. Кальчик по вул. М.Мазая окупанти розібрали штучну гідротехнічну споруду (просто кажучи, міні-дамбу з цегли), яка забезпечувала відповідний рівень річки Кальчик та головне - необхідну швидкість потоку задля уникнення заболочування річки в міський частині. Цю дамбу було побудовано 15-20 років назад при будівництві “Екстрім-парку” та благоустрою Лугопарку. Тепер її немає. А от наслідків - повно. Кальчик набрав приємного болотного кольору, течія сповільнилась та річка перетворюється на болото. Сморід гніїння по всьому проходженні річки в місті. Безумовно, це екологічний злочин. Окрім руйнації самої природньої гідросистеми міста - зменшення притоку прісної води в Азов", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, рашисти виплачують компенсацію за зруйноване житло тільки після фільтрації в МГБ

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті