Очільник Донеччини Кириленко може стати головою Антимонопольного комітету – нардеп

Посаду голови Антимонопольного комітету України найближчим часом може зайняти чинний голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. Про це заявив нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк у Телеграм-каналі 2 вересня.

За його інформацією, Кириленка призначать головою АМКУ після того, як його залишить чинна керівниця Ольга Піщанська, яка буде призначена на посаду очільниці Фонду держмайна. 

"Ольга Піщанська залишає АМКУ. І одразу пані Піщанська буде призначена на голову Фонду держмайна (коли Рустем Умеров піде на міністра оборони). Замість неї на нового голову АМКУ буде призначено Павла Кириленка (голова Донецької ВЦА)", - написав Железняк.

Як повідомлялося, у Кабміні найближчим часом відбудуться кадрові ротації. Буде призначено нових голів Міноборони та Фонду держмайна.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті