ОАЕ передадуть Україні 2500 генераторів

ОАЕ відправлять в Україну близько 2,5 тисяч бензинових генераторів потужністю від 3,5 до 8 кіловат кожен. Про це повідомляє агентство WAM.

Державний міністр міжнародного співробітництва Рим бинт Ібрагім Аль-Хашімі заявила, що ця допомога Україні походить з віри ОАЕ у важливість людської солідарності, особливо у разі війни, і є частиною постійних зусиль країни щодо пом'якшення гуманітарних наслідків.

ОАЕ доставлять близько 1200 побутових генераторів до столиці Польщі, Варшави, а решту генераторів передадуть до січня. Ця підтримка здійснюється в рамках гуманітарної допомоги у розмірі 100 млн. доларів, виділеної ОАЕ Україні.

Раніше ОАЕ спорядила вісім літаків із 360 тоннами продовольства, медичної допомоги та машинами швидкої допомоги для українських біженців у Польщі, Молдові та Болгарії.

Нагадаємо, країни ЄС передали понад 1000 генераторів Україні. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті