Новим головою Верховного Суду обрали Кравченка

Пленум Верховного Суду обрав нового голову. Ним став Станіслав Кравченко. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Кандидатами на посади були: Станіслав Кравченко – голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду (кандидатура голови ККС ВС запропонована групою суддів Верховного суду); Наталія Коваленко – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду; Альберт Єзеров – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду; Іван Міщенко – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного суду.

За Кравченко проголосували 108 учасників пленума із 148. За Альберта Єзерова - 2, Наталію Коваленко - 13, Івана Міщенка - 14.

Раніше журналістка Наталія Соколенко повідомила, що Кравченко у 2003 році відпустив з-під варти вбивцю Гонгадзе Пукача.

Нагадаємо, правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. 18 травня Вища рада правосуддя задовольнила подання САП про арешт Князєва.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті