Новим головою Верховного Суду обрали Кравченка

Пленум Верховного Суду обрав нового голову. Ним став Станіслав Кравченко. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Кандидатами на посади були: Станіслав Кравченко – голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду (кандидатура голови ККС ВС запропонована групою суддів Верховного суду); Наталія Коваленко – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду; Альберт Єзеров – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду; Іван Міщенко – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного суду.

За Кравченко проголосували 108 учасників пленума із 148. За Альберта Єзерова - 2, Наталію Коваленко - 13, Івана Міщенка - 14.

Раніше журналістка Наталія Соколенко повідомила, що Кравченко у 2003 році відпустив з-під варти вбивцю Гонгадзе Пукача.

Нагадаємо, правоохоронці затримали голову Верховного суду Всеволода Князєва, який попався на хабарі у 2,7 мільйона доларів.

Судді Верховного суду висловили недовіру голові суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі. 18 травня Вища рада правосуддя задовольнила подання САП про арешт Князєва.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті