Німеччина додатково виділяє 1 мільярд євро на облаштування біженців

У Німеччині на нараді представників федерального та земельних урядів ухвалено рішення, що федеральний бюджет додатково виділить на прийняття та облаштування біженців ще 1 млрд євро. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомляється, канцлер Німеччини Олаф Шольц після закінчення наради повідомив, що за підсумками обговорень, вирішено додатково виділити з федерального бюджету 1 млрд євро на витрати федеральних земель, пов'язані з прийняттям, розміщенням та забезпеченням біженців.

Нагадаємо, цього року Берлін уже збільшував фінансування видатків земельної влади на облаштування біженців на 2,75 млрд євро.

Загалом витрати Німеччини на біженців, включно з тими, хто приїхав з України, мають становити 16 млрд євро. Багато громад заявляють, що перебувають на межі можливостей приймати та розміщувати біженців.

За даними Федерального відомства у справах міграції та біженців, з початку 2023 року в Німеччині було подано 101 981 прохання про притулок – на 78% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У цій статистиці не враховуються громадяни України – їм можна не подавати офіційне прохання про притулок.

Як повідомлялося, влада Латвії виділить 4 млн євро на навчання українських біженців латиській мові. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті